אודות תחומי התמחות פורום שאלות ותשובות צרו קשר

משרדי בוטיק עורכת דין ריקי אופק

דיני משפחה:
בתוך עולם המשפטים, דיני המשפחה הם עולם ומלואו. כפי שכל אחד יכול לתאר לעצמו, דיני המשפחה הם עניין רגיש הדורש לא רק חוקים מתאימים, אלא גם אנשי מקצוע מנוסים ורגישים אשר מסוגלים להעניק, מעבר לטיפול בפן המשפטי, גם תמיכה רגשית וליווי צמוד. דיני המשפחה בישראל עלולים להיות סבוכים יותר מתחומי משפט אחרים, וזאת בשל החלת הדין האישי – כלומר הדין הדתי, והכפפת חלק מדיני המשפחה לדין האישי. תחום דיני המשפחה משתרע על פני תחומים רבים, מעבר לענייני נישואין וגירושין. דיני המשפחה כוללים, בין היתר, גם מקרים של אלימות בתוך המשפחה, סכסוכים כספיים בתוך המשפחה, אפוטרופסות, ירושות וצוואות ועוד. עדיין, חלק נכבד מעבודתו של עו"ד מומחה לדיני משפחה הוא בענייני נישואין וגירושין.
פשיטת רגל:
עורכת הדין ריקי אופק עוסקת בייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בענייני פשיטת רגל בכל סוגי הערכאות המשפט. היא הייתה בעבר ב"כ היועמ"ש במשרד המשפטים בכונס הרשמי. משרדי הבוטיק שלה מעניקה ללקוחותיה ליווי צמוד ויחס אישי לאורך כל תהליך פשיטת רגל. בין היתר עוסק המשרד בטיפול בהליכי בקשה לפשיטת רגל, ליווי הלקוח בהגשת בקשה לפשיטת רגל, סיוע בקבלת צו כינוס, טיפול בענייני הוצאה לפועל, סיוע בהגשת בקשה להסדר נושים, וייעוץ וליווי בתהליכי קבלת צו הפטר. העורכת דין ריקי אופק מסייעת ומלווה אתכם עד לקבל צו ההפטר, במסגרתו נשמטים כל החובות ומתבטלות כל ההגבלות אשר הוטלו על פושט הרגל. מכאן והלאה ונפתח דף חדש בחייו הכלכליים שלכם.

עזבנות:
המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים בתחום העזבונות הכולל: עריכת צוואות, ייצוג בכל סוגי תיקי העזבונות, התנגדות לצו קיום צוואה בבית המשפט לענייני משפחה, ומינוי כמנהל עזבון. עורכת הדין ריקי אופק, ניסיון רב שנים בתחום העיזבונות ומאבקי ירושה, ניהלה מאבקים בהיקפים של מיליונים בתחומי הירושה.

עו״ד ריקי אופק למדה משפטים בחיפה ובעלת תואר L.LB במשפטים.

עברה התמחות בבית משפט השלום בקריות והוסמכה כעורכת דין לפני 14 שנים.

היא משמשת כבוררת בלשכת העורכי דין ,עסקה כב"כ היועץ המשפטי לממשלה בתחום של עיזבונות, אפוטרופסות ובכונס הרשמי.
       Tzipora Rottenberg ©
העורכת דין
ריקי אופק


כתובתינו:
אברהם שטרן 67
ירושלים, 96750

עובדת בכל רחבי הארץ

rikiofeklaw@gmail.com

טלפון משרד: 02-994-0190
נייד: 0525399374

לחצו כאן כדי למצוא אותנו

  • Should be Empty: